W zeszły piątek tj. 12.08.2016 przyjechał do naszej Zagrody nowy mieszkaniec- ryś „Gabryś” z ogrodu zoologicznego w Łodzi. Roczny kociak wzbudził nie lada zainteresowanie u swoich nowych sąsiadów- Rózi i Orpana, które pierwsze czekały przy siatce aby sprawdzić kto do nich zawitał. Tak jak w przypadku pierwszych rysi, Gabryś musi się przyzwyczaić do nowego miejsca, a z czasem może pokaże się nam w całej swojej krasie, w końcu musi nabrać pewności siebie aby przywitać swoją koleżankę z Monachium- Paule 😉 ale o tym napiszemy w najbliższym czasie.