W ten piątek, o godzinie 18, przyjechała do nas Paula z zoo w Monachium. Jak na samiczkę przystało jest niezwykle urodziwa, co podkreślają jej piękne oczy. Dobrze zniosła tak daleką podróż i szybko zadomowiła się na nowym wybiegu. Mamy nadzieję, że przypadną sobie z Gabrysiem do gustu:)