W tym roku zima zawitała do nas bardzo wcześnie. Samiczka Paula jest z nami od wakacji, więc nie mieliśmy okazji oglądać jej w zimowej scenerii. Musimy przyznać, że prezentuje się bardzo ładnie, co potwierdza poniższa galeria. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ?zimowej? Pauli 🙂